XIV Niedziela zwykła 03.07.2016 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.

 

  1. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30.

 

  1. Przypominamy, że w czasie wakacji w kościele parafialnym Msze św. będą odprawiane o godz. 9.00 i 18.00. Nie będzie w okresie wakacyjnym Mszy św. porannej o godz. 7.00. W kościołach filialnych Msze św. będą odprawiane w niedziele i w uroczystości.

 

  1. Podczas wakacji kancelaria parafialna czynna będzie we wtorki i czwartki od godz. 16.00 do 17.00.

 

  1. Poradnictwo Rodzinne i Caritas w lipcu i sierpniu nie będą czynne.

 

  1. W związku z planowanym remontem placu przed kościołem, wejście od strony ul. Piastowskiej będzie na czas prac nieczynne. Prosimy o wyrozumiałość i ostrożność.

 

  1. Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone na rzecz parafii i wszelkie gesty pomocy. W pierwszy piątek zebrano na Dom Samotnej Matki 152 zł. Bardzo dziękujemy.

 

  1. Rozpoczął się czas wakacji. W czasie wakacji, gdziekolwiek się udamy na wypoczynek, pamiętajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i o naszej chrześcijańskiej postawie. Wiele dzieci i młodzieży udaje się na kolonie letnie, obozy harcerskie i zgrupowania dla sportowców. Prosimy, by rodzice zaopatrzyli swoje dzieci w pisemne prośby do dyrekcji i wychowawców, o umożliwienie uczniom uczestnictwa w niedzielnej i świątecznej Mszy św. i doprowadzenie uczniów do kościoła.

 

  1. Wszystkim naszym Parafianom i i przybyłym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego.

 

  1. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności śp.: Szczepan Jędrzejczyk, Mirosław Szysz, Lucyna Winturska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

ks. Jarosław Stoś – proboszcz