I Niedziela Wielkiego Postu – 06.03.2022 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię. Rozpoczęty Wielki Post zaprasza do pogłębienia osobistej relacji z Bogiem oraz do odkrywania Bożej miłości i nadziei Zmartwychwstania.
 2. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa maską ochronną podczas celebracji liturgii.
 3. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 dla dzieci, a o godz. 17.15 dla dorosłych. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Niedzielę o godz. 17.00. Ofiary złożone podczas nabożeństwa przeznaczamy na kwiaty do dekoracji w Wielkim Tygodniu.
 4. W Wielkim Poście rekolekcje parafialne planujemy od 26 do 31 marca, poprowadzi je ks. Dariusz Wołczecki. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
 5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy młodzież z grupy starszej – klasa VIII, przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie formacyjne.
 6. We środę o godz. 19.00 spotkanie Rady parafialnej na plebani.
 7. We czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie formacyjne dla wspólnot Przyjaciół Paradyża, Krwi Chrystusa, Matki Bożej Pielgrzymującej, oraz Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym.
 8. Dziękujemy za ofiary w zbiórkach do puszek – na ogrzewanie kościoła i na doraźną pomoc ofiarom wojny na Ukrainie.
 9. W przyszłą niedzielę zbiórka na cele pomocy misyjnej „Ad Gentes”.
 10. Oaza młodzieżowa spotyka się w piątek po  Mszy św. o godz. 18.00.
 11. Spotkanie ministrantów, lektorów i kandydatów w sobotę o godz. 11.00. Dzieci zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz.12.30 oraz Scholi Dziecięcej o godz. 14.00 w Domu Katechetycznym.
 12. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii, a Różom Różańcowym za troskę o czystość naszej świątyni.
 13. Życzymy wszystkim pokoju i błogosławionego czasu Wielkiego Postu.
 14. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Jan Pardecki i Zofia Michalska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

ks. Marcin Siewruk – proboszcz