I Niedziela Wielkiego Postu – 18.02.2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię. Rozpoczęty Wielki Post zaprasza do pogłębienia osobistej relacji z Bogiem oraz do odkrywania Bożej miłości i nadziei Zmartwychwstania.
  2. W piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00. Ofiary złożone podczas nabożeństwa przeznaczamy na kwiaty do dekoracji w Wielkim Tygodniu.
  3. Dzisiaj w parafii p.w. Wniebowzięcia NMP rozpocznie się kurs przedmałżeński. Po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie inauguracyjne w kaplicy św. Anny, zakończenie w sobotę 24 lutego. Nauki będą odbywać się codziennie o godz. 18.30.
  4. W Wielkim Poście rekolekcje parafialne planujemy od 10 do 14 marca, poprowadzi je ks. Marcin Strzyżykowski. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
  5. Podziękowania z całego serca za udział w zbiórkach na pomoc hospicjom w Światowym Dniu Chorych, oraz na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie .
  6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na cele pomocy misyjnej „Ad Gentes”.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii, liczne gesty życzliwości, oraz za troskę o czystość naszej świątyni i terenu przed kościołem.
  8. Życzymy wszystkim pokoju i błogosławionego czasu Wielkiego Postu.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Antoni Rybka, Henryk Sobczak i Marian Grzegorzewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz