II Niedziela Wielkanocna – 19.04.2020 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Obowiązujące od. 20 kwietnia br. zarządzenia Rządu RP pozwalają na udział 20 osób w liturgii Mszy św. sprawowanej w naszym kościele parafialnym. Powierzchnia świątyni wynosi ok. 300 m kw.
 2. W tym tygodniu przywracamy celebrację Mszy św. w kościołach filialnych, w Koloni Laski i Starym Żaganiu, obowiązuje limit 8 osób, uzależniony od powierzchni kaplicy i kościoła.
 3. Wierni uczestniczący w modlitwie w kościele zobowiązani są do zasłonięcia ust i nosa maską ochronną.
 4. Zapraszamy do duchowego udziału we Mszach św. transmitowanych na antenie TVP 3 Gorzów Wielkopolski, Radia Zachód oraz platformach internetowych.
 5. Biuro parafialne pozostaje nadal nieczynne do odwołania, w ważnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.
 6. Parafialny zespół Caritas będzie w najbliższą środę dystrybuował podopiecznym żywność i maseczki ochronne.
 7. We czwartek przypada uroczystość św. Wojciecha bp. i męczennika – głównego patrona Polski.
 8. 25 kwietnia w święto św. Marka Ewangelisty imieniny obchodzi ks. Marek Ogrodowiak. Msza święta w intencji solenizanta będzie odprawiona w niedzielę 26 kwietnia o godzinie 12:15. Pamiętajmy w naszych prywatnych modlitwach o czcigodnym solenizancie.
 9. Dziękujemy za wszelką pomoc i wielkoduszność.
 10. Życzymy błogosławionego tygodnia.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: ś.p.: Stefan Sys, Apolonia Kuzio. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz