II Niedziela Wielkiego Postu – 25.02.2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię i za modlitwę w intencji misji i misjonarzy, szczególnie za pochodzących z Żagania: siostrę Lilę Cochłę z Haiti i Roberta Jurzystę z Togo. 
  2. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 16.30 dla dzieci, a o godz. 17.15 dla młodzieży i dorosłych. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.00. Ofiary złożone podczas nabożeństwa przeznaczamy na kwiaty do dekoracji w Wielkim Tygodniu.
  3. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych. Nabożeństwo różańcowe z medytacją w sobotę o godz. 8.30, litania loretańska o 17.30 i Apel Jasnogórski o godz. 20.30.
  4. Zachęcamy w Wielkim Poście do osobistej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem – codziennie o godz. 17.30.
  5. W Wielkim Poście rekolekcje parafialne planujemy od 10 do 14 marca, poprowadzi je ks. Marcin Strzyżykowski. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji.
  6. Po Mszy św. zbiórka do puszek na cele pomocy misyjne „Ad Gentes”.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii, liczne gesty życzliwości, oraz za troskę o czystość naszej świątyni.
  8. Życzymy wszystkim pokoju i sił w podejmowaniu wielkopostnych postanowień.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszły do wieczności: śp. Stanisława Żarska, Józefa Wojciechowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz