IV Niedziela Wielkanocna – 08.05.2022 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
 2. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie. Prosimy o modlitwę zwłaszcza w intencji powołań z naszej parafii. 
 3. Zapraszamy codziennie o godz. 17.30 na nabożeństwo majowe i na Apel Jasnogórski o godz. 20.30.
 4. W poniedziałek – uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 5. W sobotę – Msze św. z sakramentem I Komunii św. o godz. 11.00 i 13.00. Sakrament spowiedź dla dzieci i rodziców w piątek, pierwsza grupa o godz. 16.00, druga grupa o godz. 18.45. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci, które przyjmą sakrament Komunii św.
 6. Po dwóch latach przerwy, planujemy w niedzielę 29 maja o godz. 12.15 zorganizować świąteczny festyn parafialny z okazji odpustu Nawiedzenia NMP. Prosimy o pomóc w organizacji odpustu – uczestnicząc np. w przygotowaniu i wydawaniu posiłku, ustawieniu ławek i stołów – prosimy o kontakt z księżmi lub Panią zakrystianką.
 7. 4 czerwca. w sobotę odbędzie się Pielgrzymka – Rajd Rowerowy do Bożego Grobu. Wyjazd z Brzeźnicy, z kościoła p.w. Marii Magdaleny o godz. 11.00. Zapraszamy do udziału naszych parafian i mieszkańców Żagania
 8. Dzisiaj zbiórka do puszek na pokrycie wydatków na remont łazienek w domu katechetycznym
 9. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii. Różom Różańcowym wyrażamy wdzięczność za posprzątanie naszej świątyni.
 10. Życzymy dobrej Niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień nowego tygodnia.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli: ś.p.: Julian Ślesiński i Janina Trzeciak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz