IV Niedziela Zwykła – 02.02.2020 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię w święto Ofiarowania Pańskiego.
 2. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
 3. W poniedziałek zaczniemy ostatni tydzień kolędy. W piątek – 7 lutego – od godz. 15.30 istnieje możliwość duszpasterskiego spotkania z tymi, którzy dotychczas nie mogli przyjąć księdza, tzw. kolęda uzupełniająca, prosimy o kontakt w zakrystii. Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy zaprosili nas do swoich domów za modlitwę, chwilę rozmowy, życzliwość i każdą ofiarę złożoną na potrzeby wspólnoty parafialnej.
 4. Nabożeństwa w pierwszy czwartek i piątek miesiąca o godz. 17.30. Tradycyjnie w pierwszy piątek przed Mszą św. o godz. 18.00 zbiórka do puszek na pomoc dla Domu Samotnej Matki w Żaganiu.
 5. Odwiedziny chorych z Najświętszym Sakramentem w piątek – ks. proboszcz i ks. Marek, ks. Dariusz odwiedzi chorych w sobotę od godziny 10.30.
 6. W sobotę 8 lutego obchodzimy Dzień Chorych. Zapraszamy na Mszę św. z sakramentem namaszczenia o godz. 9.00. Przypominamy, że sakrament chorych jest umocnieniem w chorobie i słabości, dlatego można go przyjąć wielokrotnie. Po Mszy św. spotkanie przy herbacie i ciastku. Prosimy rodziny i sąsiadów osób chorych o pomoc w dotarciu do kościoła na tę uroczystość.
 7. Kancelaria parafialna w ostatnim tygodniu kolędy czynna będzie w sobotę od godz. 9.00 do 10.30.
 8. W przyszłą Niedzielę z okazji Światowego Dnia Chorych – zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
 9. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii, za pomoc w uprzątnięciu choinek i Różom Różańcowym za troskę o czystość naszej świątyni.
 10. Życzymy błogosławionego tygodnia.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: Irena Mańkowska, Franciszek Pietrowski, Zdzisław Gajewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz