IV Niedziela Zwykła – 28.01.2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. W piątek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego, Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Prosimy o przyniesienie świec. Taca  z tego dnia przeznaczona jest na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  3. 2 lutego, po Mszy św. porannej prosimy o pomoc w uprzątnięciu dekoracji świątecznych w kościele.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę nabożeństwo pierwszej soboty z medytacją o godz. 8.30. Apel Jasnogórski o godz. 20.30.
  5. Odwiedziny chorych.
  6. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy zaprosili nas do swoich domów  – za modlitwę, życzliwość i każdą ofiarę złożoną na potrzeby wspólnoty parafialnej.
  7. 11 lutego obchodzimy Dzień Chorych. Zapraszamy naszych parafian na Mszę św. z sakramentem namaszczenia w sobotę – 10 lutego o godz. 9.00. Przypominamy, że sakrament chorych jest umocnieniem w chorobie i słabości, dlatego można go przyjąć wielokrotnie. Po Mszy św. spotkanie dla wszystkich przy herbacie i ciastku w domu katechetycznym. Prosimy rodziny i sąsiadów osób chorych o pomoc  w dotarciu do kościoła na tę uroczystość.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii i za każdy gest pomocy, i ogromnej życzliwości oraz za troskę o kościół.
  9. Życzymy wszystkim błogosławionej Niedzieli.
  10. 10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności ś.p.:  Ryszard Papiernik, Radosław Górski, Antoni Tarant. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz