IV Niedziela Zwykła – 29.01.2023 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. We czwartek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego, Msze św. o godz. 9.00 i 18.00. Prosimy o przyniesienie świec. Taca przeznaczona na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.
  3. We czwartek 2 lutego, po Mszy św. wieczornej prosimy mężczyzn i młodzież o pomoc w uprzątnięciu dekoracji świątecznych w kościele.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W sobotę nabożeństwo pierwszej soboty z medytacją o godz. 8.30. Apel Jasnogórski o godz. 20.30.
  5. Odwiedziny chorych.
  6. Dziękujemy wszystkim parafianom, którzy zaprosili nas do swoich domów za modlitwę, chwilę rozmowy, życzliwość i każdą ofiarę złożoną na potrzeby wspólnoty parafialnej.
  7. W sobotę 11 lutego obchodzimy Dzień Chorych. Zapraszamy na Mszę św. z sakramentem namaszczenia o godz. 9.00. Przypominamy, że sakrament chorych jest umocnieniem w chorobie i słabości, dlatego można go przyjąć wielokrotnie. Po Mszy św. spotkanie przy herbacie i ciastku w domu katechetycznym. Prosimy rodziny i sąsiadów osób chorych o pomoc  w dotarciu do kościoła na tę uroczystość.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii i za każdy gest pomocy oraz ogromnej życzliwości. Różom Różańcowym dziękujemy za troskę o kościół.
  9. Życzymy wszystkim błogosławionej Niedzieli.
  10. 10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności ś.p.: Wiesław Knaś, Alicja Kalata, Kazimierz Lewandowski Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

ks. Marcin Siewruk – proboszcz