Niedziela Chrystusa Króla – 20.11.2022 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – patrona Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu. Prosimy o pamięć w modlitwie i zachęcamy do udziału w Grupie Przyjaciół Paradyża, która przez cały rok modlitewnie wspiera  Seminarium. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na potrzeby wspólnoty seminaryjnej.
 2. W sobotę na Mszy św. wieczornej poświęcenie wieńca adwentowego i rozpoczęcie Adwentu – czasu oczekiwania na Zbawiciela w świętach Bożego Narodzenia. Wyrazem naszej czujności niech będzie udział w Mszach św. roratnich – codziennie ze świecami o godz. 18.00. Dzieci i młodzież zapraszamy z lampionami w piątki o godz. 18.00.
 3. Rekolekcje adwentowe zaczniemy w sobotę 3 grudnia, pod przewodnictwem ks. Bogdana Konarzewskiego. Prosimy o modlitwę w intencji rekolekcji. 
 4. Oaza młodzieżowa zaprasza na spotkanie w Domu Katechetycznym w piątek po wieczornej  Mszy św.
 5. Spotkanie ministrantów, lektorów i kandydatów w sobotę o godz. 14.00. Dzieci zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz.12.30 oraz Scholi Dziecięcej o godz. 14.00 w Domu Katechetycznym.
 6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania – młodzieży  z klasy VIII.
 7. We środę o godz. 18.00 Msza św. w intencji chóru parafialnego „Magnificat” z okazji 10-lecia istnienia.
 8. 10 grudnia zapraszamy chętnych do udziału w Adwentowym Turnieju Warcabowym. Zgłoszenia dla uczestników w różnych kategoriach wiekowych od dzisiaj w zakrystii.
 9. Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Przewodniczącego KEP abp. Stanisława Gądeckiego w sprawie medialnych informacji na temat papieża, św. Jana Pawła II. Tekst wywieszony jest w gablocie.
 10. Bóg zapłać za udział w zbiórce na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
 11. W przyszłą niedzielę ostatnia zbiórka na rozliczenie remontu sanitariatów w domu katechetycznym.
 12. Od przyszłej niedzieli wolontariusze PZC będą rozprowadzali świece wigilijne. 
 13. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na rzecz parafii. Różom Różańcowym serdeczne podziękowania za troskę o czystość w naszym kościele.
 14. Życzymy wszystkim Parafianom dobrej Niedzieli i błogosławionego tygodnia.
 15. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Teresa Blicharz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz