Niedziela Chrztu Pańskiego – 07.01.2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię w Niedzielę Chrztu Pańskiego, która przypomina o naszym chrzcie św. i zachęca do troski o życie sakramentalne. Dzisiaj kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
  2. We środę – 10 stycznia rocznica śmierci bp. Adama Dyczkowskiego.
  3. Trwa wizyta duszpasterska – „Kolęda”. W poniedziałek odwiedzimy mieszkańców ul. Generała Bema nr od 4 do 74, we wtorek ul. Generała Bema nr od 76 do 86 oraz ulic: Okrzei, Przyjaciół Żołnierza i Żarskiej,  we środę ul. Sosnowej, we czwartek ulic: Żwirki i Wigury, Wesołej, Staszica, Narutowicza i Łukasiewicza, w piątek ulic: Miodowej, Reymonta, Żaganny, Bolesławieckiej, Robotniczej, Chrobrego, Spokojnej, Lotników Alianckich, Podgórnej i Kazimierza Wielkiego, w sobotę ul. Klonowej.
  4. Początek kolędy w dni powszednie o godz. 15.30, a w sobotę o godz. 10.30.
  5. W trakcie kolędy będzie odprawiana Msza św. o godz. 18.00, stąd prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności. Od poniedziałku do piątku zapraszamy od godz. 17.30 do adoracji Najświętszego Sakramentu.
  6. W okresie kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna, prosimy o kontakt telefoniczny lub w zakrystii po Mszy św.
  7. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii i za każdy gest pomocy. Różom Różańcowym dziękujemy za troskę o nasz kościół.
  8. Życzymy wszystkim  błogosławionej Niedzieli.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności śp.: Anna Prudel. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz