Niedziela Chrztu Pańskiego – 08.01.2023 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię w Niedzielę Chrztu Pańskiego, która przypomina o naszym chrzcie św. i zachęca do troski o życie sakramentalne. Dzisiaj kończy się liturgiczny okres Bożego Narodzenia.
 2. We wtorek, 10 stycznia druga rocznica śmierci bp. Adama Dyczkowskiego.
 3. W przyszłą niedzielę, 15 stycznia imieniny bp. seniora Pawła Sochy – prosimy o modlitwę w intencji solenizanta.
 4. Trwa wizyta duszpasterska – „Kolęda”. Odwiedzamy rodziny i osoby samotne, które przekazując zaproszenie, pragną błogosławieństwa i spotkania ze swoimi duszpasterzami. W poniedziałek odwiedzimy mieszkańców ul. M. Konopnickiej, we wtorek ul. gen. J.Bema,  we środę ul. Świerkowej, we czwartek ul. Sosnowej, w piątek ul. Klonowej, w sobotę mieszkańców Starego Żagania i Pożarowa.
 5. Początek kolędy w dni powszednie o godz. 15.30, a w sobotę o godz. 10.30.
 6. W trakcie kolędy będzie odprawiana Msza św. o godz. 18.00, stąd prosimy o wyrozumiałość w razie jakichkolwiek niedogodności. Od poniedziałku do piątku zapraszamy od godz. 17.30 do adoracji Najświętszego Sakramentu.
 7. W okresie kolędy kancelaria parafialna będzie nieczynna, prosimy o kontakt telefoniczny lub w zakrystii po Mszy św.
 8. Dziękujemy za wszelkie ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii i za każdy gest pomocy. Różom Różańcowym dziękujemy za troskę o nasz kościół.
 9. W przyszłą niedzielę zapraszamy uczestników parafialnej pielgrzymki do Ziemi Świętej na spotkanie popielgrzymkowe w Domu Katechetycznym po Mszy św. wieczornej – o godz.19.00
 10. Życzymy wszystkim  błogosławionej Niedzieli.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności śp.: Stanisław Spiechowicz i Jan Potęga. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz