V Niedziela Wielkanocna – 07.05.2023 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. Zapraszamy codziennie o godz. 17.30 na nabożeństwo majowe i na Apel Jasnogórski o godz. 20.30. Do piątku – dzieci przeżywać będą tzw. Biały Tydzień – uczestnicząc we Mszy św. o godz. 18.00.
  3. W poniedziałek – uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  4. W sobotę – Msze św. z sakramentem I Komunii św. o godz. 11.00 i 13.00. Sakrament spowiedzi dla dzieci i rodziców z klasy 3a i 3b we czwartek o godz. 16.00, a w piątek o godz. 16.00 zapraszamy dzieci i rodziców z klasy 3c i 3d. We wtorek po Mszy św. wieczornej próba dla dzieci z klasy 3a i 3b, natomiast we środę po Mszy św. wieczornej   dla dzieci z klasy 3c i 3d. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci, które przyjmą sakrament Komunii św.
  5. We czwartek o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.
  6. W najbliższą sobotę 13 maja kleryk Michał Kowalewski, odbywający w ubiegłym roku praktykę w naszej wspólnocie parafialnej, przyjmie w Międzyrzeczu święcenia diakonatu, parafian chętnych do udziału w uroczystości zapraszamy, aby zapisać się w zakrystii, pamiętajmy w modlitwie o kl. Michale.
  7. Dzisiaj wolontariusze z Żarskiego Hospicjum przeprowadzają kwestę na pomoc osobom terminalnie chorym, prosimy o pomoc i wsparcie.
  8. Dziękujemy wszystkim osobom, które wielkodusznie zaangażowały się w zorganizowanie pięknego odpustu w Starym Żaganiu – z całego serca Bóg zapłać.
  9. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii. Różom Różańcowym  i rodzicom dzieci komunijnych ze SP nr 4 wyrażamy wdzięczność za posprzątanie naszej świątyni.
  10. Życzymy dobrej Niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień nowego tygodnia.

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz