V Niedziela Zwykła – 06.02.2022 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa maską ochronną podczas celebracji liturgii.
  3. W piątek wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Podczas  Mszy świętych będziemy modlić się w intencji wszystkich chorych. Z powodu ograniczeń sanitarnych nie udzielimy zbiorowo sakramentu namaszczenia chorych – bardzo z tego powodu ubolewamy, ale nie chcemy narażać najsłabszych na najmniejsze ryzyko. Na zakończenie liturgii uroczyste błogosławieństwo chorych Najświętszym Sakramentem.
  4. Za tydzień w niedzielę, spotkanie do bierzmowania dla grupy starszej, klasy 8. Rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 18:00.
  5. Kolonia Laski – Przepraszamy parafian za zaistniałą sytuację. Zapowiadane zmiany w celebracji niedzielnej Mszy św. byliśmy zmuszeni przełożyć, z powodu choroby proboszcza. Mamy nadzieję, że od przyszłej niedzieli będziemy mogli celebrować Mszę św. w niedzielę o godz. 9.30. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.
  6. Dzisiaj diecezjalna zbiórka do puszek na pomoc hospicjom. 
  7. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii oraz za pomoc w uprzątnięciu choinek i dekoracji świątecznych. Różom Różańcowym za posprzątanie kościoła.
  8. Życzymy wszystkim błogosławionej Niedzieli.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności ś.p.:   Zenobia Jania, Maria Matuszczak, Edward Mikołajczak, Jan Luszewski Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

ks. Marcin Siewruk – proboszcz