VI Niedziela Wielkanocna – 05.05.2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
 2. Zapraszamy codziennie o godz. 17.30 na nabożeństwo majowe i na Apel Jasnogórski o godz. 20.30. Do piątku – dzieci ze SP nr 4 przeżywać będą tzw. Biały Tydzień – uczestnicząc we Mszy św. o godz. 18.00.
 3. We środę – uroczystość św. Stanisława – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
 4. W poniedziałek, wtorek i środę przed Wniebowstąpieniem Pańskim dni modlitw o urodzaje – Dni Krzyżowe.
 5. Od piątku rozpoczynamy nowennę przed Zesłaniem Ducha Świętego.
 6. W sobotę – Msze św. z sakramentem I Komunii św. o godz. 11.00 i 13.00. Sakrament spowiedzi dla dzieci i rodziców z grupy I we czwartek o godz. 16.00, a w piątek o godz. 16.00 zapraszamy dzieci i rodziców z grupy II. We wtorek po Mszy św. wieczornej próba dla dzieci z I gupy, natomiast we środę po Mszy św. wieczornej  dla dzieci z II grupy. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci, które przyjmą sakrament Komunii św.
 7. 7 maja, we wtorek o godz. 19.00 w domu katechetycznym spotkanie dla uczestników parafialnej pielgrzymki do Lourdes.
 8. 18 maja kleryk Jakub Cieplak przyjmie w Zielonej Górze święcenia diakonatu, natomiast 25 maja w gorzowskiej Katedrze dk. Michał Kowalewski przyjmie święcenia kapłańskie. Parafian chętnych do udziału w uroczystości zapraszamy, aby zapisać się w zakrystii, pamiętajmy w modlitwie o diakonie Michale i kleryku Jakubie.
 9. Przypominamy o święcie parafialnym z okazji odpustu Nawiedzenia NMP w Niedzielę – 2 czerwca o godz. 12.15. Prosimy o pomoc w organizacji odpustu – uczestnicząc w przygotowaniu i wydawaniu posiłku lub ofiarując fanty na licytację.
 10. 10.Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii. Rodzicom dzieci komunijnych wyrażamy wdzięczność za dekorację kościoła.
 11. 11.Życzymy dobrej Niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień nowego tygodnia.

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz