VI Niedziela Zwykła – 11.02.2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. We środę Popielec – rozpoczynający Okres Wielkiego Postu. Msze św. odprawimy o godz.: 9.00, 17.00 oraz 18.30. Przypominamy o poście ścisłym dla wszystkich wiernych między 18 i 60 rokiem życia, tego dnia pamiętajmy szczególnie o poście i modlitwie w intencji pokoju w Ukrainie i zakończenia wojny. Po Mszy św. zbiórka do puszek na pomoc ofiarom wojny. Taca we Środę Popielcową przeznaczona jest na pomoc dla księży z Domu Emerytów.
  3. We czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie informacyjne przed parafialną pielgrzymką do Lourdes, przez Walencję, Barcelonę i Montserrat. 
  4. W piątek zapraszamy na nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 17.15. Nabożeństwo Gorzkich Żali w Niedzielę o godz. 17.00.
  5. W niedzielę 18 lutego w parafii p.w. Wniebowzięcia NMP rozpocznie się kurs przedmałżeński. Po Mszy św. O godz. 18.00 spotkanie inauguracyjne w kaplicy św. Anny, zakończenie w sobotę 24 lutego. Nauki będą odbywać się codziennie o godz. 18.30.
  6. Dzisiaj z okazji Światowego Dnia Chorych – zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii i troskę o czystość kościoła.
  8. Życzymy wszystkim błogosławionej Niedzieli oraz odpoczynku w czasie ferii zimowych.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności ś.p.: Halina Markiewicz, Tomasz Grześkowiak, Henryk Rosowski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz