VII Niedziela Wielkanocna – Wniebowstąpienie Pańskie – 12.05.2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię w uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Do końca maja zapraszamy na nabożeństwa majowe o godz. 17.30 i Apel Jasnogórski o 20.30. Do piątku – dzieci, które przyjęły wczoraj po raz pierwszy Komunie Świętą przeżywać będą tzw. Biały Tydzień – uczestnicząc we Mszy św. o godz. 18.00.
  3. We czwartek – święto św. Andrzeja Boboli – patrona Polski.
  4. 18 maja kleryk Jakub Cieplak przyjmie w Zielonej Górze święcenia diakonatu, natomiast 25 maja w gorzowskiej Katedrze dk. Michał Kowalewski przyjmie święcenia kapłańskie. Pamiętajmy w modlitwie o diakonie Michale i kleryku Jakubie.
  5. Przypominamy o święcie parafialnym z okazji odpustu Nawiedzenia NMP w Niedzielę – 2 czerwca o godz. 12.15. Prosimy o pomoc w organizacji odpustu – uczestnicząc w przygotowaniu i wydawaniu posiłku lub ofiarując fanty na licytację.
  6. 30 maja – we czwartek – uroczystość Bożego Ciała będziemy przeżywać wspólnie z Parafią Garnizonową, idąc po Mszy św. o godz. 11.30 w procesji eucharystycznej z kościoła garnizonowego do naszego kościoła parafialnego. Uroczystość Bożego Ciała jest również okazją do podziękowania dzieci w Rocznicę przyjęcia I Komunii Świętej. Dzieci i rodziców zapraszamy do udziału we Mszy św. i procesji, dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatów.
  7. Dziękujemy za wszystkie złożone ofiary na rzecz parafii i liczne gesty życzliwości. Rodzicom dzieci komunijnych wyrażamy wdzięczność za dekorację kościoła.
  8. Życzymy sił i błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Stanisław Rudnicki. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz