X Niedziela Zwykła – 09.06.2024 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
  2. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy na Nabożeństwo Czerwcowe.
  3. Najserdeczniejsze podziękowania za udział i za wielkoduszną pomoc w organizacji uroczystości odpustu parafialnego: Radzie Parafialnej, chórowi z panem dyrygentem Edwardem Bajonem, Parafialnemu Zespołowi „Caritas” z panią Barbarą Świrad, Różom Różańcowym, pani zakrystiance Marii Jóźwiak, szafarzom, ministrantom, zespołowi „Jodełki”, panu Grzegorzowi Kowalskiemu, scholi dziecięcej, paniom i panom, przygotowującym i wydającym posiłki oraz wszystkim pomagającym. Na potrzeby parafii zebraliśmy 6470  zł.
  4. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy dzisiaj na Mszę św.  o godz. 18.00 i katechezę po Eucharystii.
  5. W piątek 14 czerwca przypada rocznica urodzin bp. Tadeusza Lityńskiego, natomiast w przyszłą niedzielę 12. rocznica jego sakry biskupiej, pamiętajmy w modlitwie o naszym pasterzu.
  6. Dzisiaj zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze.
  7. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii i wszelkie gesty pomocy i życzliwości.
  8. Życzymy dobrej i błogosławionej Niedzieli i udanego wypoczynku.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialne odeszli do wieczności śp.: Tadeusz Kasztel, Bogusław Dziuba, Jan Kalinowski i Bogdan Rzeźniczak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz