XI Niedziela Zwykła – 18.06.2023 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
 2. Dzisiaj obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny z Rokitna – głównej patronki diecezji zielonogórsko – gorzowskiej. W naszej parafii mamy przyjemność gościć Misjonarkę z Haiti, Siostrę Lilę Cochłę. Zapewniamy o codziennej modlitwie i chcemy dzisiejszą tacę w całości przeznaczyć na działalność misyjną sióstr „szarytek” na Haiti.
 3. W piątek Dzień Ojca – pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.
 4. W sobotę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
 5. Uczniów i nauczycieli kończących rok szkolny zapraszamy we czwartek na Mszę św. dziękczynną o godz. 18.00.
 6. Kończący się w piątek rok szkolny jest okazją, by podziękować gronu pedagogicznemu za współpracę w trosce o wychowanie dzieci i młodzieży naszego miasta. Jednocześnie życzymy nauczycielom i uczniom dobrego wypoczynku wakacyjnego.
 7. W czasie wakacji, wyjeżdżając na wypoczynek, pamietajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i chrześcijańskiej wrażliwości. Prosimy, by rodzice zatroszczyli się o umożliwienie uczestniczenia swoim dzieciom w niedzielnej Mszy św. w trakcie koloni i obozów.
 8. Dziękujemy uczestnikom VI Wielkanocnego Rajdu Rowerowego do Bożego Grobu, oraz wszystkim osobom z Brzeźnicy i Żagania zaangażowanym w organizację, a Policji za zapewnienie bezpieczeństwa.
 9. Bóg zapłać za udział w ubiegłotygodniowej zbiórce na KUL i IFT w Zielonej Górze.
 10. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii i wszelkie gesty pomocy.
 11. Życzymy dobrej Niedzieli i udanego wypoczynku.
 12. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności Kazimiera Łuszcz. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie! …

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz