XII Niedziela Zwykła – 25.06.2023 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
  2. We czwartek uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Taca – tradycyjnie nazywana Świętopietrzem – odsyłana jest na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  3. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 8.30, litanię do NMP o godz. 17.30 i apel jasnogórski o godz. 20.30.
  4. Zakończony w piątek rok szkolny jest okazją, by jeszcze raz podziękować gronu pedagogicznemu za współpracę w trosce o wychowanie dzieci i młodzieży naszego miasta. Jednocześnie życzymy nauczycielom i uczniom dobrego i bezpiecznego wypoczynku.
  5. W czasie wakacji pamietajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i chrześcijańskiej wrażliwości. Prosimy, by rodzice zaopatrzyli swoje dzieci, udające się na kolonie i obozy w pisemną prośbę o umożliwienie uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.
  6. Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone na wsparcie działalności misyjnej Siostry Lili Cochły na Haiti, oraz na rzecz parafii i wszelkie gesty pomocy, również za dbałość o rośliny wokół kościoła i plebanii.
  7. Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego wakacyjnego tygodnia.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odszedł do wieczności ś.p.: Czesław Ossowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz