XV Niedziela zwykła – 12.07.2020 r.

Ogłoszenia parafialne

1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
2. Przypominamy, że w kościele nadal obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa maską ochronną.
3. Dziś po Mszy świętej o godzinie 11:00 zapraszamy wszystkie dzieci oraz rodziców do wspólnej zabawy oraz słodki poczęstunek przy domu katechetycznym. Takie spotkania będą odbywały się co dwa tygodnie przed lub w domu katechetycznym.
4. Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym czynna jest we czwartek od godz. 16.00 do 17.00.
5. Na parafialnej stronie internetowej można zgłaszać się do udziału w wrześniowym III Biegu do Bożego Grobu.
6. Wyjeżdżając na letni wypoczynek, pamiętajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i chrześcijańskiej wrażliwości. Prosimy, by rodzice zaopatrzyli swoje dzieci, udające się na kolonie, obozy i zgrupowania w pisemną prośbę o umożliwienie uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.
7. Na planowany remont systemu sanitarnego w domu katechetycznym w minioną niedzielę zebraliśmy do puszek 2830 zł, bardzo dziękujemy.
8. Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone na rzecz parafii, gesty życzliwości. Różom Różańcowym za troskę o czystość kościoła.
9. Z powodu pandemii koronawirusa planowane z naszej parafii wyjście pieszej pielgrzymki na Jasną Górę zostało odwołane, jednak nie rezygnujemy całkowicie z rekolekcji w drodze. Zapraszamy chętnych, duchowych pątników do udziału od 1 do 12 sierpnia o godz. 20.30 w modlitwie różańcowej w naszym kościele, zakończonej Apelem Jasnogórskim. 8 sierpnia, w sobotę powędrujmy do Cudownej Kapliczki w Marszowie, a 12 sierpnia będzie możliwość wyjazdu do Częstochowy, na zakończenie tegorocznego diecezjalnego pielgrzymowania.
10. Życzymy dobrej Niedzieli i udanego wypoczynku dla wszystkich korzystających z urlopu.
11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności ś.p.: Jan Drzazgowski, Paweł Robert Jankowski, Bronisław Naściuk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

ks. Marcin Siewruk – proboszcz