XV Niedziela zwykła – 14.07.2019 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
  2. W przyszłym tygodniu 22 lipca – w poniedziałek – będziemy obchodzić święto św. Marii Magdaleny, która niosąc balasam do grobu była pierwszym świadek zmartwychwstania Chrystusa i otrzymała tytuł Apostołki Apostołów. Z tej okazji po Mszy św. o godz. 9.00 i 18.00 przy odnalezionej figurze św. Marii Magdaleny otrzymamy znak namaszczenia olejkiem nardowym.
  3. 25 lipca w czwartek – we wspomnienie św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżnych zapraszamy po Mszy św. wieczornej na błogosławieństwo pojazdów mechanicznych na parkingu przy szkole od strony ul. M. Konopnickiej.
  4. 04 sierpnia – w Niedzielę – w ramach cyklu koncertów „Przedsionek Raju” odbędzie się w naszym kościele o godz. 19.30 koncert muzyki Jana Sebastiana Bacha w wykonaniu międzynarodowej orkiestry muzyki dawnej Green Kore.
  5. Na parafialnej stronie internetowej można zgłaszać się do udziału w wrześniowym II Biegu do Bożego Grobu.
  6. W czasie wakacji, wyjeżdżając na wypoczynek, pamietajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i chrześcijańskiej wrażliwości. Prosimy, by rodzice zaopatrzyli swoje dzieci, udające się na kolonie i zgrupowania w pisemną prośbę o umożliwienie uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.
  7. Rozpoczęliśmy prace nad wymianą dachu kościoła, co wiąże się z utrudnieniami – dlatego na czas remontu prosimy o wyrozumiałość.
  8. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii, wszelkie gesty pomocy oraz Różom Różańcowym za troskę o kościół.
  9. Życzymy błogosławionej Niedzieli i udanego wypoczynku dla wszystkich korzystających z urlopu.
  10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszła do wieczności: ś.p. Genowefa Krygier: Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!

 

ks. Jarosław Stoś – proboszcz