XVII Niedziela zwykła – 24.07.2022 r.
Ogłoszenia parafialne

1. Dziękujemy zawspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
2. 25 lipca – święto Jakuba Apostoła oraz wspomnienie św. Krzysztofa – patrona
kierowców i podróżnych. Dlatego zapraszamy na Mszę św. wieczorną, po której odbędzie się specjalna modlitwa oraz błogosławieństwo pojazdów mechanicznych na parkingu przy szkole od strony ul. M. Konopnickiej.
3. Od 1 do 12 sierpnia, w trakcie diecezjalnej pieszej pielgrzymki na Jasną Górę zachęcamy do dzieła duchowego pielgrzymowania – w tych dniach o godz. 20.30 będziemy modlili się Apelem Jasnogórskim w naszym kościele, zapraszamy serdecznie.
4. W niedzielę – 14 sierpnia, w kościele w Kolonii Laski przypada uroczystość odpustowa św. Maksymiliana Kolbe. Zapraszamy parafian na Mszę św. o godz. 14.00. Po Mszy św. poczęstunek i wspólne spotkanie przed kościołem.
5. Na parafialnej stronie internetowej można zgłaszać się do udziału w wrześniowym V Biegu do Bożego Grobu. Trasa biegu liczy 4444 metry i przebiega przez ulice naszej parafii. Zachęcamy do udziału rodziny – w specjalnej kategorii biegu rodzinnego, oraz najmłodsze dzieci, które będą rywalizowały w biegu na 25 metrów.
6. Od 8 do 16 listopada bieżącego roku planujemy odwiedzić podczas parafialnej pielgrzymki do Izraela najważniejsze miejsca zawiązane z życiem Jezusa i chrześcijaństwem. Szczegółowy plan i koszt pielgrzymki do wglądu w zakrystii, osoby zainteresowane prosimy o zapisy. Gorąco zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.
7. W przyszłą niedzielę w zbiórce do puszek prosimy o wsparcie w spłacie należności za remont łazienek w domu parafialnym.
8. Dziękujemy za każdy gest troski o naszą wspólnotę, a Różom Różańcowym za posprzątanie i dekorację świątyni.
9. Życzymy wszystkim Parafianom oraz Gościom błogosławionego tygodnia.

ks. Marcin Siewruk – proboszcz