XX Niedziela zwykła – 16.08.2020 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię w święto św. Rocha.
  2. Przypominamy, że w kościele podczas sprawowanej liturgii wierni nadal mają obowiązek zakrywania ust i nosa maską ochronną.
  3. Święto Rocha, patrona m. in. naszego Parafialnego Zespołu Caritas jest okazją do podziękowania wolontariuszom za zaangażowanie i całoroczną pracę na rzecz najuboższych, i osób potrzebujących pomocy z parafii. Za wielkoduszność i ogromne serce najserdeczniejsze podziękowania.
  4. W dniu imienin bp. Seniora Stefana Regmunta pamiętajmy o modlitwie w intencji solenizanta.
  5. W przyszłą sobotę – 22 sierpnia o godz. 20.30 zapraszamy na wideo koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu „Muzyka w Raju”. Zespół międzynarodowych artystów „Les Polysolistes” zaprezentuje program zatytułowany „Małe motety Marka -Antoniego Charpentiera”.
  6. Na parafialnej stronie internetowej można zgłaszać się do udziału w wrześniowym III Biegu do Bożego Grobu. Trasa biegu liczy 4444 m i przebiega ulicami naszej parafii. W tzw. „Biegu Wirtualnym” może brać udział każdy, kto po zgłoszeniu przebiegnie, przejdzie, albo przejdzie na rowerze wyznaczoną trasę i zrobi sobie zdjęcie przy Kaplicy Grobu Pańskiego. Lista zgłoszeń jest otwarta do 6 września.
  7. Trwają prace związane z wykopem i doprowadzeniem wody do domu katechetycznego.
  8. Dziękujemy za każdy gest pomocy na rzecz parafii, a Różom Różańcowym za dbałość o czystość naszej świątyni.
  9. Życzymy wszystkim błogosławionej Niedzieli.
  10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszły do Pana: ś.p.: Irena Seredyńska, i Leokadia Banaszak. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz