XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2023 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
 2. W poniedziałek 28 sierpnia, o godz. 19.00 w kościele, odbędzie się spotkanie informacyjne dla uczestników parafialnej pielgrzymki do Fatimy.
 3. 1 września przypada 84. rocznica wybuchu II wojny światowej, módlmy się o pokój i życie wieczne dla poległych w obronie Ojczyzny.
 4. W pierwszy piątek miesiąca nabożeństwo o godz. 17.30.
 5. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę.
 6. Pierwszosobotnia modlitwa różańcowa o godz. 8.30 i nabożeństwo maryjne o godz. 17.30. O godz. 20.30 zapraszamy na apel Jasnogórski.
 7. 9 września zapraszamy na VI Bieg do Bożego Grobu ulicami naszej parafii. Każdy uczestnik otrzyma okolicznościowy medal i pakiet startowy. Możliwe są jeszcze zapisy przez internet, lub bezpośrednio przed biegiem.
 8. We wtorek biuro parafialne będzie nieczynne z powodu konferencji dla duchownych w Paradyżu.
 9. Dziękujemy za udział w zbiórce, w ubiegłą niedzielę, na przeprowadzony remont w domu katechetycznym, Bóg zapłać.
 10. 10. Dziękujemy za wielkoduszność i ofiarność na rzecz naszej parafii, dbałość o porządek wokół kościoła i na cmentarzu, oraz za posprzątanie kościoła.
 11. 11. Rozpoczęliśmy prace konserwatorskie organów zbudowanych przed 30-laty. Czyszczenie, naprawa oraz strojenie 810 piszczałek wykonuje firma, która w 1993 roku budowała instrument w naszym kościele.
 12. 12. Życzymy wszystkim błogosławionej Niedzieli i spokojnego ostatniego tygodnia wakacji.
 13. 13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp.: Edward Konował, Maria Niedźwiedzka i Krystyna Piotrowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz