XXII Niedziela Zwykła – 28.08.2022 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
 2. We wtorek o godz. 18.45 w kościele odbędzie się spotkanie informacyjne dla uczestników parafialnej pielgrzymki do Ziemi Świętej.
 3. We czwartek rozpoczęcie roku szkolnego. Nauczycieli i uczniów z rodzicami zapraszamy do udziału we Mszy św. o godz. 18.00. Zachęcamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi. 
 4. Poświęcenie tornistrów dla uczniów z I klasy w przyszłą niedzielę na Mszy o godz. 12.15.
 5. 1 września przypada 83. rocznica wybuchu II wojny światowej, módlmy się o pokój i życie wieczne dla poległych w obronie Ojczyzny.
 6. W pierwszy czwartek i piątek miesiąca nabożeństwo o godz. 17.30. Spotkanie Przyjaciół Paradyża, Wspólnoty Krwi Chrystusa, Matki Bożej Pielgrzymującej oraz zelatorów Róż Różańcowych we czwartek po Mszy św. wieczornej.
 7. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę.
 8. Pierwszosobotnia modlitwa różańcowa o godz. 8.30 i nabożeństwo maryjne o godz. 17.30. O godz. 20.30 zapraszamy na apel Jasnogórski.
 9. Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotę
  o godz. 12.00.
 10. 17 września zapraszamy na V Bieg do Bożego Grobu ulicami naszej parafii. Każdy uczestnik otrzyma okolicznościowy medal i pakiet startowy. Możliwe są jeszcze zapisy przez internet, lub bezpośrednio przed biegiem.
 11. W przyszłą niedzielę wolontariusze PZC przeprowadzą comiesięczną zbiórkę na  sfinansowanie remontu łazienek w domu katechetycznym.
 12. Dziękujemy za wielkoduszność i ofiarność na rzecz naszej parafii, dbałość o porządek wokół kościoła i na cmentarzu. Różom Różańcowym za posprzątanie kościoła.
 13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana śp.: Małgorzata Ziółek, Jerzy Sulikowski, Waldemar Wożniak i Krzysztof Filipowicz. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…!
 14. Życzymy wszystkim błogosławionej Niedzieli.

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz