XXII Niedziela Zwykła – 29.08.2021 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
 2. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa maską ochronną podczas celebracji liturgii.
 3. We środę rozpoczęcie roku szkolnego. Z powodu uroczystej inauguracji rozłożonej na różne godziny, zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami do udziału we Mszach św. porannej lub wieczornej we środę. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu spowiedzi.
  W Kolonii Laski Msza św. inaugurująca nowy rok szkolny o godz. 8.15.
 4. W pierwszy czwartek i piątek miesiąca nabożeństwo o godz. 17.30. Spotkanie Przyjaciół Paradyża, Wspólnoty Krwi Chrystusa oraz zelatorów Róż Różańcowych we czwartek po Mszy św. wieczornej.
 5. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę.
 6. Pierwszosobotnia modlitwa różańcowa o godz. 8.30 i nabożeństwo maryjne o godz. 17.30. O godz. 20.30 zapraszamy na apel Jasnogórski.
 7. Ministrantów i kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie w sobotęo godz. 12.00.
 8. 11 września zapraszamy na IV Bieg do Bożego Grobu ulicami naszej parafii. Każdy uczestnik otrzyma okolicznościowy medal i pakiet startowy. Możliwe są jeszcze zapisy przez internet, lub bezpośrednio przed biegiem.
 9. Dzięki wielkoduszności parafian w ubiegłym tygodniu udało się wpłacić na konto misji środki na doraźną pomoc ofiarom kataklizmów na Haiti, w imieniu S. Lili Cochły i naszych sióstr i braci z Haiti serdeczne Bóg zapłać.
 10. Również wolontariusze Ruchu Osób Niepełnosprawnych dziękują za życzliwość i
 11. Dzisiaj po Mszy św. wolontariusze PZC prowadzą zbiórkę na remont dachu nad prezbiterium i zakrystią kościoła. Miejmy nadzieję, że warunki atmosferyczne pozwolą na rozpoczęcie prac w najbliższym czasie.
 12. Dziękujemy za ofiarność na rzecz naszej parafii, dbałość o porządek wokół kościoła i na cmentarzu. Różom Różańcowym za posprzątanie kościoła i dekorację .
 13. Życzymy wszystkim błogosławionej Niedzieli.

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz