XXIII Niedziela Zwykła – 05.09.2021 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
 2. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa maską ochronną podczas celebracji liturgii.
 3. We środę święto Narodzenia NMP. Błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.
 4. We czwartek rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp.
 5. W sobotę 11 września zapraszamy o godz. 11.44 na IV Bieg do Bożego Grobu ulicami naszej parafii. Każdy uczestnik otrzyma okolicznościowy medal i pakiet startowy. Na zakończenie rozdanie nagród i namaszczenie olejkiem nardowym.
  W związku z biegiem między godz. 11.00 a 13.00 wystąpią ograniczenia w ruchu drogowym – prosimy o wyrozumiałość.
 6. 14 września, we wtorek o godz. 18.00 – Msza św. w IV rocznicę poświęcenia odnowionego Grobu Bożego. Po Mszy św. procesja światła z trzema stacjami Kalwarii Żagańskiej, obrzędem złamania pieczęci zamykających Boży Grób oraz namaszczeniem olejkiem nardowym.
 7. Po kilkunastu miesiącach zawieszenia, wznawia próby chór parafialny. Chórzystów zapraszamy do domu katechetycznego we środę o godz. 19.00
 8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 poświęcenie tornistrów dla uczniów, którzy rozpoczęli naukę w I klasie szkoły podstawowej.
 9. Rodziców pragnących przygotować w naszej parafii swoje dzieci do sakramentu I Komunii zapraszamy w niedzielę 19 września na spotkanie w kościele po Mszy św. o godz. 12.15.
 10. Informacja dla młodzieży klas VII i VIII przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy w niedzielę 19 września na Mszę św. o godz. 18.00 i spotkanie po Mszy św.
 11. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz parafii; Różom Różańcowym za posprzątanie naszej świątyni.
 12. Życzymy wszystkim błogosławionej Niedzieli.
 13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do Pana: śp. Gustaw Lis i Edward Kaczmarski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz