XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2023 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
  2. W piątek wspominamy archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała. Prośmy świętych archaniołów o opiekę nad mieszkańcami naszego miasta, którego patronem jest św. Michał Archanioł.
  3. We wtorek 26 września biuro parafialne będzie nieczynne.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy miesiąc medytacji tajemnic życia Jezusa Chrystusa i Maryi w modlitwie różańcowej. Nabożeństwa w kościele parafialnym odbywać się będą codziennie o godz. 17.30. Dzieci i młodzież zapraszamy w każdy  piątek o godz. 16.30. W Kolonii Laski i Starym Żaganiu nabożeństwa będą odprawiane pół godziny przed Mszą św. Niedzielną. W każdy wtorek modlitwę różańcową prowadzić będą Róże Różańcowe, które zapraszają nowych chętnych do swojego grona.
  5. W sobotę 7 października – wyjazd na pielgrzymkę różańcową do Sanktuarium Matki Bożej Słuchającej w Rokitnie o godz. 7.30 z parkingu przed sklepem Netto.
  6. Zapraszamy dzieci na próbę Scholi Dziecięcej w sobotę o godz. 14.00 w Domu Katechetycznym.
  7. Za tydzień wolontariusze PZC przeprowadzą zbiórkę na rozliczenie remontu w domu katechetycznym.
  8. Dziękujemy z serca za wszelkie ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii oraz każdy gest pomocy. Dziękujemy za troskę o czystość kościoła i dekoracje kwiatowe.
  9. Życzymy wszystkim dobrej Niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.
  10. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności ś.p.: Franciszka Łukasiewicz i Jerzy Bielański. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz