XXVI Niedziela Zwykła – 25.09.2022 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię. 
 2. We czwartek wspominamy archaniołów – Michała, Gabriela i Rafała. Prośmy świętych archaniołów o opiekę nad mieszkańcami naszego miasta, którego patronem jest św. Michał Archanioł.
 3. W sobotę rozpoczynamy miesiąc medytacji tajemnic życia Jezusa Chrystusa i Maryi w modlitwie różańcowej. Nabożeństwa w kościele parafialnym odbywać się będą codziennie o godz. 17.30. Dzieci i młodzież zapraszamy w każdą środę i w piątek o godz. 16.30. W Kolonii Laski i Starym Żaganiu nabożeństwa będą odprawiane we środę pół godziny przed Mszą św. W każdy wtorek modlitwę różańcową prowadzić będą Róże Różańcowe, które zapraszają nowych chętnych do swojego grona.
 4. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w modlitwie różańcowej o godz. 8.30 i 17.30. Na Apel Jasnogórski zapraszamy o godz. 20.30.
 5. W sobotę 1 października – wyjazd na pielgrzymkę różańcową do Sanktuarium Matki Bożej Słuchającej w Rokitnie o godz. 8.00 z parkingu przed sklepem Netto.
 6. W niedzielę 2 października o godz. 19.00 zapraszamy uczestników parafialnej pielgrzymki do Ziemi Świętej na spotkanie w kościele, w trakcie którego organizator przedstawi szczegóły planowanego na 8 listopada wyjazdu.
 7. Zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 14.00.
 8. Zapraszamy dzieci na spotkania Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz.12.30 oraz  Scholi Dziecięcej o godz. 14.00 w Domu Katechetycznym. Oaza Młodzieżowa spotyka się w piątki po Mszy św. o godz. 18.00.
 9. Dziękujemy za udział w zbiórce do puszek na KUL oraz Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze w ubiegłą niedzielę.
 10. Za tydzień wolontariusze PZC przeprowadzą zbiórkę na rozliczenie remontu sanitariatów w domu katechetycznym.
 11. Dziękujemy z serca za wszelkie ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii oraz każdy gest pomocy. Dziękujemy za troskę o czystość kościoła Paniom z Żywego Różańca.
 12. Życzymy wszystkim dobrej Niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.
 13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności ś.p.: Jerzy Mildyn i Zygmunt Majewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz