XXVI Niedziela Zwykła – 30.09.2018 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
 2. Rozpoczyna się miesiąc październik – zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej każdego dnia o godz. 17.30. Dla dzieci i młodzieży odprawiamy nabożeństwa w środy oraz w piątki o godz. 16.30.
 3. Dzisiaj spotkanie wszystkich rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i Spowiedzi św. z Żagania i Kolonii Laski. Spotkanie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00.
 4. 13 października w Seminarium Duchownym w  Paradyżu odbędzie się modlitwa Akatystu do Matki Bożej. To modlitewne, wieczorne czuwanie od wielu lat gromadzi rzesze naszych diecezjan. Organizujemy także wyjazd z naszej parafii. Zapisy i szczegóły w zakrystii.
 5. W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do udziału w okolicznościowych nabożeństwach. Sakramentem pojednania służymy od godz. 17.30.
 6. W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Wspólnoty Krwi Chrystusa i Przyjaciół Paradyża.
 7. Przypominamy, że w pierwsze piątki przez ofiarę składaną do puszek wspieramy Dom Samotnej Matki w Żaganiu.
 8. Naszych chorych odwiedzimy z Najświętszym Sakramentem w piątek (ks. proboszcz) i  w sobotę (ks. Jędrzej i ks. Dariusz).
 9. W sobotę 6 października – zachęcamy do wyjazdu z pielgrzymką różańcową do Sanktuarium Matki Bożej Słuchającej w Rokitnie o godz. 7.00 z parkingu przed sklepem Tesco.
 10. Dziękujemy z serca za wszelkie ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii oraz każdy gest pomocy. Na wymianę systemu grzewczego zebraliśmy 4.200 tys. zł. Dziękujemy też za troskę o czystość kościoła Paniom i Panom z Żywego Różańca.
 11. Życzymy wszystkim dobrej Niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.
 12. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności ś.p.:  Jolanta  Stryjak. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!

 

ks. Jarosław Stoś – proboszcz