XXVII Niedziela Zwykła – 02.10.2022 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
 2. Przez cały październik – zapraszamy do modlitwy różańcowej o godz. 17.30. Dla dzieci i młodzieży – nabożeństwa we środy oraz w piątki o godz. 16.30. Zachęcamy również nowych chętnych do grona Róż Różańcowych.
 3. Dzisiaj o godz. 19.00 zapraszamy uczestników parafialnej pielgrzymki do Ziemi Świętej na spotkanie w kościele.
 4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Odwiedziny chorych.
 5. Spotkanie formacyjne Róż Różańcowych, Przyjaciół Paradyża, Wspólnoty Matki Bożej Pielgrzymującej i Grupy Modlitewnej w Intencji Dusz Czyśćcowych we czwartek po Mszy św. wieczornej.
 6. Od najbliższego poniedziałku będzie możliwość zamawiania Mszy świętych na rok 2023.
 7. We środę Msza św. w Koloni Laski.
 8. Zbiórka ministrantów i kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 14.00.
 9. Zapraszamy dzieci na spotkania Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz.12.30 oraz  Scholi Dziecięcej o godz. 14.00 w Domu Katechetycznym. Oaza Młodzieżowa spotyka się w piątki po Mszy św. o godz. 18.00.
 10. 15 października w sobotę, o godz. 12.30 przed Domem Katechetycznym organizujemy – jako wyraz wdzięczności – spotkanie przy grillu dla parafian, którzy na codzień pomagają przy parafii. Zapraszamy również tych, którzy w jakikolwiek sposób chcieliby pomagać naszej wspólnocie.
 11. Dzisiaj wolontariusze PZC przeprowadzą zbiórkę na rozliczenie remontu sanitariatów  w domu katechetycznym.
 12. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu oraz każdy gest pomocy. Dziękujemy za troskę o kościół Paniom z Żywego Różańca.
 13. Życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.
 14. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności ś.p.: Barbara Stawarz, Stanisława Zakrzewska i Roman Braciszewski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk- proboszcz