XXVII Niedziela Zwykła – 06.10.2019 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
 2. Przez cały październik – zapraszamy do modlitwy różańcowej o godz. 17.30. Także jutrzejsze wspomnienie Matki Bożej Różańcowej zachęca nas z jeszcze większa siłą do włączenia się w tę niezwykłą modlitwę. Dla dzieci i młodzieży – nabożeństwa w środy oraz w piątki o godz. 16.30. Zachęcamy również nowych chętnych do grona Róż Różańcowych. Zapraszamy jednocześnie Wspólnotę Żywego Różańca oraz wszystkich chętnych na dzień skupienia, który odbędzie się w naszym kościele w dniach 21 i 22 października.
 3. Spotkanie Oazy Dorosłych odbędzie się 10 października. Rozpoczynamy Mszą świętą o godzinie 18:00.
 4. Dzień 11 października ogłoszony jest jako dzień modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Chciejmy pamiętać o tej intencji zwłasza podczas nabożeństwa różańcowego, Eucharystii oraz w prywatnych modlitwach.
 5. Spotkanie grupy młodszej przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w sobotę 12 października o godzinie 16:45 w kościele.
 6. W przyszłą Niedzielę przypada XIX Dzień Papieski. Po wszystkich Mszach św. będzie możliwość złożenia ofiary do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II, który wspiera wielu uzdolnionych młodych ludzi z ubogich rodzin.
 7. 19 października w sobotę o godz. 14.30 przed Domem Katechetycznym organizujemy – jako wyraz wdzięczności – spotkanie przy grillu dla parafian, którzy na codzień pomagają przy parafii. Zapraszamy również tych, którzy w jakikolwiek sposób chcieliby pomagać naszej wspó
 8. W ostatni piątek na Dom Samotnej Matki w Żaganiu zebraliśmy 450 zł.
 9. Od przyszłego tygodnia będzie można nabyć diecezjalne kalendarze na 2019 r. ze zdjęciami z WSD w Paradyżu.
 10. Od dzisiaj pielgrzymi, którzy zapisali się na wyjazd 25/27.10’ do Sanktuarium Bożego Grobu w Przeworsku – mogą w zakrystii uiszczać opłatę.
 11. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu oraz każdy gest pomocy. W piątek dotarły do nas dachówki na pokrycie dachu kościoła. Prace zostaną wznowione w nadchodzącym tygodniu. Prosimy o zachowanie ostrożności i modlitwę w intencji pomyślnego zakończenia prac. Szczególne dziękujemy za troskę o kościół Paniom i Panom z Żywego Różańca.
 12. Życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.
 13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności ś.p.: Władysław Krajewski, Halina Kocur, Józef Jania. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Jarosław Stoś – proboszcz