XXVII Niedziela Zwykła – 08.10.2023 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
 2. W sobotę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wyrażamy ogromną wdzięczność i szacunek wobec wszystkich nauczycieli mieszkających, i pracujących na terenie naszej parafii oraz zachęcamy do modlitwy różańcowej w ich intencji.
 3. Młodzież z klasy VIII zapraszamy dzisiaj po Mszy św.  o godz. 18.00 na spotkanie formacyjne.
 4. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Przywołujemy św. papieża Jana Pawła II i   papieskie „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wspierające młodych ludzi z ubogich rodzin.
 5. Przez cały październik zapraszamy do modlitwy różańcowej o godz. 17.30. Dla dzieci i młodzieży nabożeństwa w piątki o godz. 16.30. Zachęcamy bardzo gorąco nowych chętnych do grona Róż Różańcowych, potrzeba gorliwej modlitwy w intencjach pokoju na świecie i Kościoła Powszechnego.
 6. Dzisiaj po każdej Mszy św. Wolontariuszki PZC zapraszają na ciasto, kawę i herbatę oraz obejrzenie pomieszczeń domu katechetycznego po remoncie.
 7. Dziękujemy za ofiary złożone w ubiegłotygodniowej zbiórce do puszek na sfinansowanie remontu  w domu katechetycznym.
 8. W niedzielę 22 października – wolontariusze Żarskiego Hospicjum im. Brata Alberta w ramach akcji „Pola Nadziei” przeprowadzą kwestę na rzecz żarskiego hospicjum i będą rozprowadzali cebulki żonkili. Niech nasza wielkoduszność będzie gestem pomocy dla cierpiących, aby pola nadziei rozkwitały w ludzkich sercach i naszych rabatkach.
 9. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii oraz liczne gesty pomocy i życzliwości.
 10. Życzymy błogosławionej i dobrej Niedzieli.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności ś.p.: Andrzej Jędrzejczyk. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz