XXXII Niedziela Zwykła – 07.11.2021 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
 2. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa maską ochronną podczas celebracji liturgii.
 3. Wierni będący w stanie łaski uświęcającej, którzy nawiedzą kościół lub cmentarz do 8 listopada, mogą dostąpić odpustu zupełnego, który ofiarujemy za zmarłych i dusze w czyśćcu cierpiące. Należy przy tym odmówić „Ojcze nasz”, „Wierzę w Boga” oraz dowolną modlitwę w intencji papieża Franciszka. Nabożeństwa wypominkowe każdego dnia o godz. 17.30.
 4. We wtorek – święto Poświęcenia Bazyliki św. Jana na Lateranie – katedry biskupa Rzymu, papieża Franciszka.
 5. 11 listopada we czwartek – Święto Niepodległości. W 103. rocznicę odzyskania niepodległości – zapraszamy do modlitwy w intencji Ojczyzny w czasie Mszy św. o godz. 18.00 z udziałem parafialnego chóru „Magnificat”. Po Mszy św. „Wieczór patriotyczny”, przygotowany przez harcerzy i chórzystów. Uroczysta Msza św. z udziałem wojska i władz miasta w Kościele Garnizonowym o godz. 11.00.
 6. W piątek 12 listopada obowiązuje dyspensa od spożywania pokarmów mięsnych.
 7. Spotkanie ministrantów, lektorów i kandydatów w sobotę o godz. 11.00. Dzieci zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz.12.30 oraz Scholi Dziecięcej o godz. 14.00 w Domu Katechetycznym.
 8. W przyszłą Niedzielę zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
 9. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na rzecz parafii. Różom Różańcowym serdeczne podziękowania za troskę o naszą świątynię i teren wokół kościoła.
 10. Życzymy wszystkim Parafianom dobrej Niedzieli i błogosławionego tygodnia.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Marianna Musielak, Magdalena Rachwalska i Stanisław Szpanbriker: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz