XXXII Niedziela Zwykła – 10.11.2019 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
 2. Jutro 11 listopada – Święto Niepodległości. W 101 rocznicę odzyskania niepodległości – zapraszamy do modlitwy w intencji Ojczyzny w czasie Mszy św. o godz. 18.00 z udziałem parafialnego chóru „Magnificat”. Po Mszy św. „Wieczornica patriotyczna” przygotowana przez młodzież oraz wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. Uroczysta Msza św. z udziałem wojska i władz miasta w Kościele Garnizonowym o godz. 8.30. Po Mszy św. przemarsz do Pomnika Sybiraków przy ul. Piastowskiej.
 3. We wtorek zapraszamy po Mszy św. wieczornej na katecheza biblijną ks. Dariusza – o Eucharystii.
 4. W środę święto Pierwszych Męczenników z Międzyrzecza – patronów naszej diecezji.
 5. W czwartek 14 listopada spotkania Oazy Dorosłych. Rozpoczynamy Mszą świętą o godz. 18:00. 
 6. Spotkanie Rady Parafialnej – 19.11.’ we wtorek po Mszy św. wieczornej. 
 7. 22 listopada – z okazji wspomnienia św. Cecylii – patronki śpiewu kościelnego – chór „Magnificat” zaprasza na Mszę św. o godz.18.00.
 8. Od 24 do 30 listopada – odbędzie się w naszej parafii kurs przedmałżeński – czyli cykl katechez  przygotowujących do sakramentu małżeństwa.
 9. W przyszłą Niedzielę w ramach akcji „Pola Nadziei” wolontariusze będą zbierać do puszek ofiarę na pomoc dla Hospicjum św. Brata Alberta w Żarach. Darczyńcy otrzymają cebulki żonkili, które są symbolem nadziei cierpiących i chorych.
 10. Dzisiaj zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
 11. W zakrystii można nabyć diecezjalne kalendarze na rok 2020 – zawierające zdjęcia naszego WSD w Paradyżu. 
 12. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii oraz za każdy gest pomocy. Dziękujemy Różom Różańcowym za troskę o nasz kościół.
 13. Życzymy wszystkim pięknej i błogosławionej Niedzieli.
 14. W tym tygodniu z naszej wspólnoty odeszli do wieczności: śp. Jan Chłopek, Krystyna Gwizdała, Władysław Spadło,  Beata Piorunowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

ks. Jarosław Stoś – proboszcz