XXXIII Niedziela Zwykła – 13.11.2022 r.

Ogłoszenia parafialne

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
  2. Dzisiaj święto Pierwszych Męczenników Polski, patronów diecezji zielonogórsko – gorzowskiej.
  3. Spotkanie ministrantów, lektorów i kandydatów w sobotę o godz. 14.00. Dzieci zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz.12.30 oraz Scholi Dziecięcej o godz. 14.00 w Domu Katechetycznym. Oaza młodzieżowa spotyka się w piątki po Mszy św. o godz. 18.00
  4. W przyszłą niedzielę, 20 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej, młodzieży z klasy VIII.
  5. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego i patronalne święto Zielonogórsko – Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Pamiętajmy o modlitwie w intencji kleryków i formatorów, taca przeznaczona na potrzeby seminarium.
  6. Dzisiaj zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
  7. 10 grudnia zapraszamy chętnych do udziału w Adwentowym Turnieju Warcabowym. Zgłoszenia dla uczestników w różnych kategoriach wiekowych w zakrystii od 20 listopada.
  8. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na rzecz parafii. Różom Różańcowym serdeczne podziękowania za troskę o czystość w naszym kościele.
  9. Życzymy wszystkim Parafianom dobrej Niedzieli i błogosławionego tygodnia.

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz