XXXIII Niedziela Zwykła – 14.11.2021 r.

Ogłoszenia parafialne

 

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.
 2. Przypominamy o zakrywaniu ust i nosa maską ochronną podczas celebracji liturgii.
 3. Oaza młodzieżowa zaprasza na spotkanie w Domu Katechetycznym w piątek po wieczornej Mszy św.
 4. Spotkanie ministrantów, lektorów i kandydatów w sobotę o godz. 11.00. Dzieci zapraszamy na spotkania Oazy Dzieci Bożych w sobotę o godz.12.30 oraz Scholi Dziecięcej o godz. 14.00 w Domu Katechetycznym.
 5. W przyszłą niedzielę, 21 listopada po Mszy św. o godz. 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy starszej, młodzieży z klasy VIII.
 6. Od kilku tygodni jesteśmy świadkami wyjątkowo trudnej sytuacji na granicy polsko – białoruskiej. Bez względu na okoliczności przybycia migrantów, na pewno potrzebują naszego wsparcia duchowego i materialnego – napisał w specjalnym komunikacie Przewodniczący KEP abp. Stanisław Gądecki. Hierarcha zwraca się do wiernych z prośbą o ogólnopolską zbiórkę funduszy na rzecz migrantów z granicy po Mszach św. w niedzielę 21 listopada. Pełen tekst apelu abp. Gądeckiego w gablocie. Wesprzyjmy nasze siostry i braci w potrzebie.
 7. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego i patronalne święto Zielonogórsko – Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Pamiętajmy o modlitwie w intencji kleryków i formatorów, taca przeznaczona na potrzeby seminarium.
 8. Dzisiaj zbiórka do puszek na „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.
 9. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na rzecz parafii. Różom Różańcowym serdeczne podziękowania za troskę o czystość w naszym kościele.
 10. Życzymy wszystkim Parafianom dobrej Niedzieli i błogosławionego tygodnia.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: śp. Leokadia Peksa. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie!

ks.Marcin Siewruk – proboszcz