XXXIII Niedziela Zwykła – 15.11.2020 r.

Ogłoszenia parafialne

 

  1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. Przypominamy, że w kościele podczas sprawowanej liturgii wierni mają obowiązek zakrywania ust i nosa maską ochronną. Prosimy o bezwzględne dostosowanie się do obowiązujących zasad.
  3. Na podstawie przepisów sanitarnych w naszym kościele w liturgii może uczestniczyć do 20 osób, natomiast w kościołach filialnych do 10 wiernych. Bp diecezjalny Tadeusz Lityński udzielił diecezjanom dyspensy od udziału w niedzielnej i świątecznej Mszy św. Prosimy o modlitwę w domach i korzystanie z transmisji w tv, radiu, lub na platformach internetowych.
  4. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego i patronalne święto Zielonogórsko – Gorzowskiego Wyższego Seminarium Duchownego. Pamiętajmy o modlitwie w intencji kleryków i formatorów, taca przeznaczona na potrzeby seminarium.
  5. Na podstawie watykańskiego dekretu przez cały listopad możemy modlić się w intencji dusz czyśćcowych. Nawiedzając kościół lub cmentarz należy odmówić modlitwę „Ojcze nasz” i „Wierzę w Boga”, oraz dowolną modlitwę w intencji papieża Franciszka. Nabożeństwa wypominkowe z modlitwą za zmarłych każdego dnia o godz. 17.30, na filiach o godz. 16.00.
  6. Dziękujemy za ofiary złożone w tym tygodniu na rzecz parafii, oraz za gesty życzliwości i pomocy. Dzielnym paniom ze wspólnoty Róż Różańcowych za posprzątanie naszego kościoła.
  7. Życzymy wszystkim Parafianom dobrej i błogosławionej niedzieli.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Helena Grześkowiak, Zdzisław Pawlak, Marta Dąbrowska, Józef Krzywicki, Jan Mazur. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie!

 

ks. Marcin Siewruk – proboszcz