XIII Niedziela Zwykła – 02.07.2017 r.

Ogłoszenia parafialne

 1. Dziękujemy za wspólnie przeżytą niedzielną Eucharystię.

 

 1. W poniedziałek święto Tomasza Apostoła – okazja do modlitwy w intencji Kościoła powszechnego.

 

 1. W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na nabożeństwo w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30.

 

 1. W pierwszy piątek nabożeństwo o godz. 17.30. Sakramentem pojednania służymy od godz. 17.30. Przed nabożeństwem – zbiórka do puszek na pomoc dla Domu Samotnej Matki w Żaganiu.

 

 1. Odwiedziny chorych z posługą Komunii św. w piątek od godz. 10.00 – chorzy ks. proboszcza.

 

 1. Przypominamy, że w czasie wakacji w kościele parafialnym Msze św. są odprawiane o godz. 9.00 i 18.00. W okresie wakacyjnym nie ma Mszy św. porannej o godz. 7.00. W kościołach filialnych Msze św. są odprawiane w niedziele i w uroczystości.

 

 1. Podczas wakacji kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki od godz. 16.00 do 17.00. Poradnictwo Rodzinne i Caritas w lipcu i sierpniu nie będą czynne.

 

 1. Zapraszamy do udziału w Pieszej Diecezjalnej Pielgrzymce na Jasną Górę. Z naszej parafii pielgrzymi – wraz z grupą z Żar i Jasienia – wyruszą z kaplicy Grobu Pańskiego 31 lipca o 6.30. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Jędrzejem.

 

 1. W czasie wakacji, gdziekolwiek udamy się na wypoczynek, pamiętajmy o modlitwie, niedzielnej Mszy św. i chrześcijańskiej wrażliwości. Prosimy też, by rodzice zaopatrzyli swoje dzieci udające się na kolonie, obozy i zgrupowania w pisemną prośbę o umożliwienie uczestniczenia w niedzielnej Mszy św.

 

 1. Dziękujemy wszystkim za ofiary złożone na rzecz parafii i wszelkie gesty pomocy.

 

 1. Życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego tygodnia.

Ks. Jarosław Stoś – proboszcz